Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 128 im. Marii Skłodowskiej-Curie

KADRA PEDAGOGICZNA

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

Dyrektor:
mgr Beata Senterkiewicz-Trendak
wicedyrektorzy:
mgr Monika Jędrzejewska
mgr Izabela Pusek

KLASY I-III

wychowawcy klas – edukacja wczesnoszkolna:  

klasa 1a Elżbieta Wertelecka
klasa 1b Karolina Wołoszyn

 

klasa 2a Beata Ragus
klasa 2b Julita Stawczyk

klasa 2c Renata Kraska 

klasa 3a Magdalena Tarwacka
klasa 3b Lucyna Jarecka

klasa 3c Małgorzata Cicha

 

j. angielski:

Magdalena Szałkowska

etyka:

religia:

Renata Kulon

ks. Rafał Kaczmarski

 

kierownik świetlicy:

Marta Obszyńska

wychowawcy:

Joanna Buczyńska
Bożena Dąbrowska

Katarzyna Kamińska
Małgorzata Żołnierczyk

Olga Kocon

Lidia Obszyńska

Katarzyna Hajn

Aneta Grzywacz

Magdalena Bramorska

KLASY IV-VIII 

wychowawcy klas: 

klasa 4a – Magdalena Szałkowska

klasa 4b – Katarzyna Grabowska

klasa 5a Olga Kłos – Drozdowicz

klasa 5b Ewelina Leśniewska

klasa 5c Joanna Czapska

klasa 6a Celina Górna

klasa 6b Marta Szewczuk

klasa 6c Beata Tarczoń

klasa 6d Paulina Krzyszewska

klasa 6e Mariola Kutyła

klasa 7a Marcin Kuźma
klasa 7b Katarzyna Gąsiorkiewicz
klasa 7c Danuta Wojas

klasa 7d Elżbieta Dalecka

klasa 8a Daria Żochowska – Magot
klasa 8b Jolanta Pyrzanowska

klasa 8c Beata Nowak

KLASY IV-VIII   

wychowawcy klas: 

klasa 4a – Magdalena Szałkowska

klasa 4b – Katarzyna Grabowska

klasa 5a Olga Kłos – Drozdowicz

klasa 5b Ewelina Leśniewska

klasa 5c Joanna Czapska

klasa 6a Celina Górna

klasa 6b Marta Szewczuk

klasa 6c Beata Tarczoń

klasa 6d Paulina Krzyszewska

klasa 6e Mariola Kutyła

klasa 7a Marcin Kuźma
klasa 7b Katarzyna Gąsiorkiewicz
klasa 7c Danuta Wojas

klasa 7d Elżbieta Dalecka

klasa 8a Daria Żochowska – Magot
klasa 8b Jolanta Pyrzanowska

klasa 8c Beata Nowak

 

język polski:

Joanna Bocianowska
Katarzyna Grabowska

Ewelina Leśniewska

Jolanta Pyrzanowska

Paulina Krzyszewska

historia

Dariusz Wieleba

Wioletta Pawlak

j. angielski:

Beata Nowak
Dorota Sadowska

Olga Kłos – Drozdowicz

Barbara Szpunar

Magdalena Szałkowska

j. hiszpański:

Ivan Diaz Castanos

matematyka:

Celina Górna

Elżbieta Dalecka

Danuta Wojas

przyroda:

Joanna Czapska

Beata Tarczoń

geografia:

Joanna Czapska

biologia:

Beata Tarczoń

chemia/fizyka:

Anna Sułkowska

muzyka:

Małgorzata Drużna

plastyka, technika:

Mariola Kutyła

Katarzyna Gąsiorkiewicz

informatyka:

Katarzyna Gąsiorkiewicz

edukacja dla bezpieczeństwa:

Anna Majewska

wiedza o społeczeństwie:

Edyta Rusak

wychowanie fizyczne:

 

Marcin Kuźma
Sławomir Jochym
Paweł Wyszyński

Marta Szewczuk

wdżwr:

Aneta Grzywacz

etyka:

religia:

Renata Kulon
ks. Rafał Kaczmarski

Piotr Gisicki

Pedagog:

Justyna Zielińska

Psycholog:

Małgorzata Pawłowska

Doradca zawodowy:

Marta Obszyńska

Logopeda:

Ewelina Tatarczyk – Ligas

Nauczyciele ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym:

Aldona Gontek

Beata Ragus

Magdalena Bramorska

Bibliotekarz:

Michał Łuczyński

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Zegar